דף הבית שירות מלא – בלי לצאת מהבית !
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

מיפוי מס אישי

קו הפרדה אדום

מיפוי כספי פיצויים / מיפוי כספי תגמולים

 

סקר פיצויים

 
  • האם תרצה לדעת מבעוד מועד מהו הסכום מתוך סך כספי הפיצויים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך יהיה בהכרח (בהיבט המס) זמין לך כסכום חד פעמי במזומן ביום שבו תעזוב את מקום עבודתך ?
  • האם תרצה לדעת מבעוד מועד מהו הסכום מתוך סך כספי הפיצויים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך אשר תוכל להשאיר בתכניות הביטוח והפנסיה שלך לטובת קבלת פנסיה חודשית בעתיד, כחלק מתכנון מס, ביום שבו תעזוב את מקום עבודתך ?
  • האם תרצה לדעת כמה מס תידרש לשלם על כספי הפיצויים ביום שבו תעזוב את מקום עבודתך ?
  • אם יש לך את האפשרות, באמצעות תהליך בדיקה קצר, לוודא כי מעמד המיסוי של כל כספי הפיצויים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך , מכל המעסיקים הקודמים, מוסדר כראוי כך שלא תופתע לגלות יום אחד, כי חובך למס הכנסה רק תפח מיום ליום מבלי שידעת על כך -  לא תרצה לבדוק זאת מוקדם ככל האפשר ?
 
זהו סקר פיצויים, בתום תהליך מיפוי מס אישי, תוכל לקבל תמונה מלאה ומפורטת, מענה לכל השאלות, והנחיות לפעולה במידה ויתברר כי נדרש טיפול נוסף מצדך, מול רשויות המס.
 

סקר תגמולים

 
  • האם תרצה לדעת מבעוד מועד מהו הסכום מתוך סך כספי התגמולים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך, יהיה נזיל וניתן למשיכה כסכום חד פעמי פטור ממס, במידה ולא תעבוד במשך 6 חודשים ? סוג של "גלגל הצלה" בתקופות של העדר תעסוקה.
  • האם תרצה לדעת מבעוד מועד מהו הסכום מתוך סך כספי התגמולים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך, יהיה נזיל וניתן למשיכה כסכום חד פעמי פטור ממס בגיל 60 ? (רק והחל מגיל 60)
  • האם תרצה לדעת מבעוד מועד מהו הסכום מתוך סך כספי התגמולים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך תהיה "חייב" להשאיר בתכניות הביטוח והפנסיה שלך לטובת קבלת פנסיה חודשית החל מיום הגעתך לגיל פרישה או אף לפני כן ?
  • האם תרצה לדעת מבעוד מועד מהו הסכום מתוך סך כספי התגמולים אשר נצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך תהיה רשאי אך לא "חייב" (בהיבט המס) להשאיר בתכניות הביטוח והפנסיה שלך לטובת קבלת פנסיה חודשית החל  מיום הגעתך לגיל פרישה או אף לפני כן ?
 
זהו סקר תגמולים, בתום תהליך מיפוי מס אישי, תוכל לקבל תמונה מלאה ומפורטת, מענה לכל השאלות, המלצות לפעולה ומידע חיוני שיסייע לך במקרה של צורך במשיכת כספים בתקופות של אבטלה או בתקופות גישור שבין הפסקת עבודה לבין התחלת קבלת פנסיה חודשית.
 
 
מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לנשים ולגברים כאחד.


בדק בית – כספי פיצויים מעסיקים קודמים  - מתי בפעם האחרונה בדקתם את פוליסת ביטוח המנהלים שלכם ? ייתכן ולאחר תהליך בדיקה קצר תופתעו לגלות כי מדובר בתיבת פנדורה, בה החוב שלכם למס הכנסה רק תופח מיום ליום. אל תחכו ליום הפרישה – חובה לקרוא – עבור כל מי שעזב לפחות מקום עבודה אחד במהלך חייו. הדבר נכון גם לגבי קרן פנסיה וקופת גמל אישית לפיצויים.

פיצויים דחויים – אין התחשבנות

עדכון 12/2019 - אישור לרצף קצבה גם באיחור - חכם יהיה המהיר להכיר - במידה וסיימתי לעבוד במקום עבודתי לפני יום 01/01/2017 ועד היום לא פניתי למס הכנסה בבקשה לרצף קצבה, האם אני יכול לפנות למס הכנסה ולקבל אישור לרצף קצבה באיחור והאם יש סיבה לעשות זאת מהר ?

דוגמא להעדר מידע חיוני עבורך החוסך מהמסלקה הפנסיונית - לא נתקבל כל מידע לגבי מעמד כספי הפיצויים בכל פוליסות ביטוח המנהלים בחברות הביטוח - העדר מידע לגבי כספי פיצויים - דוגמא

  דף קודם  
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
פיצויי פיטורין
מצגות
מאמרים
פיטורין והתפטרות
קיבוע זכויות
טופס 161
כתבות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

קו הפרדה אדום
תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.