דף הבית שירות מלא – בלי לצאת מהבית !
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

טיפול בסיומי עבודה של עובדים ויציאה לפנסיה בצל משבר הקורונה

קו הפרדה אדום

הדרכה אינטראקטיבית מא' עד ת' - מעשית ומזורזת - לאנשי המקצוע השונים: רואה חשבון, יועץ מס, סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, יועץ פרישה, יועץ השקעות, מתכנן פיננסי, יועץ לכלכלת המשפחה, עורך דין לדיני עבודה ולדיני מס ועוד...


ההדרכה מתבצעת באמצעות אפליקציית זום

סדרת מפגשים בת 3 מפגשים רצופים בלבד, כל מפגש כ- 90 דקות. 

בתום סדרת המפגשים ייקבעו מפגשים נוספים לפי צורך ובתיאום מראש, לתרגול ולתמיכה במשתתפי ההדרכה.

ההדרכה מתבצעת בגישה מעשית, פרקטיקה המלווה בהסברים מקצועיים עם המון ניסיון מהשטח והרבה "תכל'ס". החל מאיך להתנהל מול הלקוח, איך לנהל את התהליך, הפרטים הקטנים ועד עריכה של כל החישובים והגשה של כל הטפסים והמסמכים הנלווים לפקיד השומה וקבלת כל האישורים הנדרשים.

אנו מחזיקים בגישה מעשית לפיה, מומלץ לגשת לנושא הטיפול בפרישה של עובד, מהפרקטיקה אל התיאוריה ולא מהתיאוריה אל הפרקטיקה. לעניות דעתנו, מוטב לרכוש בזריזות כלים מעשיים שיאפשרו לבעל המקצוע לטפל ב- 75% מהמקרים בקלי קלות מאשר לשקוע בלימודים ובתיאוריה עד אין סוף בשאיפה יום אחד לטפל בהצלחה ב- 100% מהמקרים כולל מקרים חריגים ומורכבים במיוחד. 

כמו כן, לעניות דעתנו שיטת לימוד במסגרתה לומדים בדרך של תרגול מעשי להכיר פרופילים של פורשים, לדוגמא פרופיל של עובד מדינה הפורש ממשרד ממשלתי כאשר אין זה משנה אם מדובר במשרד הבריאות או משרד החינוך, לדוגמא פרופיל של עובד הפורש מחברת הייטק, לדוגמא פרופיל של עובד בנק, לדוגמא פרופיל של פורש כוחות הביטחון וכן הלאה, היא שיטה יותר אפקטיבית מאשר הכרת התיאוריה בלבד. במסגרת המפגשים הנוספים לאחר ההדרכה, שייעודם תרגול ותמיכה במשתתפי ההדרכה, יחד נוכל להכיר פרופילים שונים של פורשים, ישר מהשטח, מקרים אמיתיים. במסגרת ההדרכה אנו עושים שימוש בסימולטור קל לתפעול שכבר בתום ההדרכה, אנו יותר מבטוחים כי כל איש מקצוע המשתתף בהדרכה יוכל לעשות בו שימוש לטיפול בלקוחותיו, בקלי קלות.

אודות המדריך

עו"ד (רו"ח) אמיר גבאי

עורך דין ורואה חשבון, מומחה למיסוי ופרישה. בוגר תואר ראשון B.B במנהל עסקים וחשבונאות, בוגר תואר שני MBA במנהל עסקים התמחות במיסים, בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B. מחזיק בתעודת מגשר, מחזיק ברישיון סוכן ביטוח פנסיוני וביטוח כללי וברישיון משווק השקעות.

במהלך 20 השנים האחרונות, עו"ד (רו"ח) אמיר גבאי צבר ידע וניסיון רב בתחומי המיסוי, הפרישה והפיננסים בזכות ייצוגם של אלפי עובדים מהמגזר הציבורי והפרטי ושימש כיועץ הפרישה עבור מעסיקים גדולים במשק. פעל רבות למען ציבור העובדים והחוסכים לפנסיה בישראל מול רשות המסים, משרד האוצר והכנסת ואף הוביל לתיקוני חקיקה בתחומי המס והפנסיה.

יזם בתחום הפרישה, אחד משני מייסדיה של חברת בי. פור תכנון פרישה בע"מ ואחד משני מייסדיה של חברת מיקסום תכנון כלכלי לפרישה בע"מ. מקים ומנהל אתר "פרישה" - אתר האינטרנט המוביל בישראל בתחום הפרישה (www.prisha.co.il) ומקים ומנהל אתר "סימולטור 161" - סימולטור מס אינטרנטי לעת עזיבת מקום עבודה או פרישה (www.161.co.il). כיום, מרצה ומורה דרך לאנשי מקצוע בכל התחומים הרלבנטים, הן ברמה קבוצתית והן ברמה אישית (אחד על אחד).

כל הפרטים אודות ההדרכה הקרובה

מפגש ראשון – 27/10/2020 - יום ג' – 16:00 – 17:30 (90 דקות) –

תיאור כללי של המפגש: איך ניגשים לטיפול בסיום עבודה של עובד ומתי, מה הם המסמכים הדרושים לכך ואיך מלקטים את המידע, תמרורי אזהרה האם נדרש לעצור את תהליך העבודה לאור נתונים חריגים (עבודה במקביל, הסדרי מס קודמים ממקומות עבודה קודמים) מה המשמעות וההשלכות של כל פרטי סיום העבודה (גיל העובד, תקופת העבודה, תאריך הסיום, המשכורת ושיעור המשרה), סוגי התשלומים והמענקים המשולמים "במזומן".

מפגש שני – 03/11/2020 - יום ג' – 16:00 – 17:30 (90 דקות) –

תיאור כללי של המפגש: סוגי כספי הפיצויים שנצברו בקופות השונות ומשמעות הסיווג שלהם. מידע משלים נדרש והנחות חישוב, אופן התשאול ואיתור המידע, מה המשמעות וההשלכות של נתונים משלימים אלו. ככל שמדובר בפרישה ויציאה לפנסיה ולא רק בסיום עבודה באמצע החיים - סוגי ההיוונים שניתן לעשות, סוגי תשלומי הפנסיה החודשית, גיל וסטטוס ביטוח לאומי ומשמעותם, תמרורי אזהרה האם נדרש לעצור את תהליך העבודה במצבים חריגים (היוון שבוצע בעבר, תשלומים קודמים ממעסיקים קודמים).

מפגש שלישי – 08/11/2020 - יום א' – 16:00 – 17:30 (90 דקות) (לשים לב – יום א')

תיאור כללי של המפגש: חישוב הפטורים השונים, הסכומים החייבים במס והמס הצפוי לתשלום, סקירה יסודית של כל תוצאות החישוב ומשמעותן, כל סוגי מסלולי המיסוי הניתנים לבחירה, איך בוחרים ומקבלים החלטות, תכנוני מס אלטרנטיביים על סכומים המשולמים במזומן (רצף פיצויים, רצף קצבה), עריכה והשלמת כל הטפסים לצורך ההגשה לפקיד השומה לצורך קבלת אישורים, הערות כלליות וסיכום הסדרה.

מפגש בונוס - תרגול ומענה לשאלות משתתפי ההדרכה – 16/11/2020 - יום ב' – 16:00 – 17:30 (עד 90 דקות, לפי צורך) (לשים לב – יום ב')

במסגרת מפגש התרגול נכיר יחד עוד פרופילים שכיחים של פורשים וניתן מענה לשאלות משתתפי ההדרכה ככל הניתן.


קישור להרצאות בזום במועד כל מפגש - https://us02web.zoom.us/j/4777672250


לאור העובדה כי כל מפגש מבוסס על המפגש הקודם לו יש חשיבות יתרה להשתתפות רציפה בכל שלושת המפגשים של ההדרכה. למי שלא הספיק להצטרף למפגש הראשון במחזור זה של ההדרכה אנו ממליצים להמתין למחזור ההדרכה הבאה אשר יתקיים בקרוב, פרטים יפורסמו עם סיום המחזור הנוכחי.

החלוקה של הנושאים בין המפגשים גמישה, ייתכנו שינויים בהתאם להספק הקבוצה בכל מפגש.

נדגיש כי ההדרכה מיועדת לאנשי המקצוע ולא לפורשים. הרצאות בזום לפורשים מתקיימות בנפרד, להלן קישור לפרטים נוספים: הרצאות בזום לפורשים

בהצלחה !

עדכון: תודה לכל המשתתפים, בהמשך יפורסמו מועדים נוספים ! מוזמנים להמשיך ולעקוב.
   
הדרכה אישית - אחד על אחדהדרכה מעשית וליווי מקצועי אישי לכל אנשי המקצוע השונים: רואה חשבון, יועץ מס, סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, יועץ פרישה, יועץ השקעות, מתכנן פיננסי, יועץ לכלכלת המשפחה, עורך דין לדיני עבודה ולדיני מס ועוד...


  דף קודם  
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
פיצויי פיטורין
מצגות
מאמרים
פיטורין והתפטרות
קיבוע זכויות
טופס 161
כתבות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

קו הפרדה אדום
תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.