דף הבית שירות מלא – בלי לצאת מהבית !
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

עדכון פרטי חשבון בנק במס הכנסה - לקבלת החזר מס המגיע לך

קו הפרדה אדום

עדכון רשות המסים מיום 01/12/2021


מגיע לך החזר מס לאחר שהגשת דוח שנתי למס הכנסה לשנת מס מסויימת ונדרש ממך לעדכן את פרטי חשבון הבנק ? מהיום תוכל לעשות זאת דרך "האיזור האישי" שלך באתר מס הכנסה בלי להגיע למשרדי פקיד השומה.

לעיתים עולה הצורך בעדכון חשבון הבנק שלך במחשבי מס הכנסה, לעיתים בעת שידור והגשת דוח שנתי למס הכנסה לא ניתן להזין את פרטי חשבון הבנק העדכניים שלך, לעיתים גם אם מצרפים את האסמכתאות הדרושות לדוח השנתי (אישור ניהול חשבון בנק או העתק המחאה מבוטלת) עדיין מתקבלת הודעה ממס הכנסה שעל מנת לקבל את החזר המס המגיע לך לאחר שהגשת דוח שנתי למס הכנסה לשנת מס מסויימת עליך להגיע למשרדי פקיד השומה לעדכון פרטי חשבון הבנק או לסניף הבנק שלך... מהיום ניתן לעשות זאת באופן מקוון באמצעות רישום וכניסה לאיזור האישי באתר רשות המסים.

להלן ציטוט הודעת רשות המסים מיום 01/12/2021:

"רשות המסים מודיעה כי נפתחה האפשרות לעדכון פרטי חשבון הבנק במערכי מע"מ, מס הכנסה וניכויים באזור האישי באתר רשות המסים. אפשרות זו פתוחה בפני הציבור, לרבות שכירים, המעוניינים לשנות את פרטי חשבון בנק לצורך קבלת החזרי מס, ובכך מתייתרת ההגעה הפיזית לבנקים שנדרשה עד כה לצורך עדכון פרטים. 

ניתן לבצע את העדכון באמצעות כניסה לאזור האישי ובחירת נושא "חשבונות הבנק שלי" ויש לעדכן את פרטי חשבון הבנק על שם הזכאי להחזר המס בלבד. לאחר עדכון הפרטים, רשות המסים תבצע בדיקה ואימות של פרטי החשבון מול הבנק. יצוין כי בקשות לעדכון פרטים יתאפשרו רק לגבי הבנקים שנותנים "שירות של אימות חשבון בנק". 

מהלך זה נעשה כחלק ממהלך נרחב של רשות המסים להנגשת פעולות ושירותים מקוונים לציבור, במסגרתו קודמו מהלכים נוספים כמו תיאום מס באופן מקוון, פתיחת תיק להחזר מס לשכירים באופן מקוון, דוח שנתי מקוון מלא, שומה אוטומטית במסמ"ק ועוד".בהצלחה !  דף קודם  
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
פיצויי פיטורין
מצגות
מאמרים
פיטורין והתפטרות
קיבוע זכויות
טופס 161
כתבות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

קו הפרדה אדום
תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.