דף הבית שירות מלא – בלי לצאת מהבית !
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות

פיטורין - זכויות עובדים

קו הפרדה אדום

קיבלת מכתב פיטורין ? מעוניין להגיש מכתב התפטרות ? הקדש כמה רגעים לקרוא מידע חיוני במקרה של פיטורין או התפטרות ואם צריך קצת יותר, אף אחד אחר מלבדך לא ידאג לזכויותיך !

  
אתר פיטורין מוזג עם אתר פרישה, אתר פרישה גדוש בכל האינפורמציה החשובה לך במקרה של עזיבת מקום עבודה, פיטורין, התפטרות כמפורט להלן:
 
  • מידע אודות פיצויי פיטורים, להלן 3 קישורים מרכזיים למידע רחב, מפורט ועדכני בנושא פיצויים:
 
 
  • מידע אודות דיני עבודה למקרה של עזיבת מקום עבודה, פיטורין או התפטרות, להלן קישורים לחלק מהמידע באתר פרישה:
הרעת תנאים - הסבר ודוגמאות, מתי הפחתת שכר תיחשב להרעת תנאים ? האם העברת עובד בין סניפים נחשבת להרעת תנאים ? האם איחור בתשלום משכורת נחשב להרעת תנאים ? מי צריך להוכיח הרעת תנאים, המעסיק או העובד ? יחס משפיל או מעליב מצד המעביד או עובדים אחרים במקום העבודה - האם אפשר להתפטר ולקבל פיצויים ?
 
כתב ויתור - האם לחתימה על כתב ויתור תוקף משפטי ?
 
זכות שימוע - חובת עריכת שימוע לעובד
 
הודעה מוקדמת לפיטורים והתפטרות - הודעה מוקדמת בעת פיטורים או התפטרות - משך תקופת ההודעה המוקדמת על פי החוק, מה ההבדל בין מתן הודעה מוקדמת לעובד לבין תשלום פיצוי כספי בגין אי מתן הודעה מוקדמת ? פיצוי בגין אי מתן הודעה מוקדמת - חובת תשלום דמי ביטוח לאומי ומס בריאות, הוראות חוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות, שאלות ותשובות בנושא הודעה מוקדמת, זכאות לתשלום מהמוסד לביטוח לאומי ועוד.
 
בית דין לעבודה - דוגמאות, הסברים וניתוח פסקי דין. פיצויי הלנת פיצויי פיטורים,  פיצוי בגין הפרת חוזה,  פיצויים בגין פיטורים שלא כדין.
   
איסור פיטורים - הגבלת פיטורין – במסגרת עבודת נשים (טבלת מידע מפורטת לרבות: היריון ולידה, טיפולי פוריות, הפלה, שהייה במקלט לנשים מוכות). איסור פיטורין במסגרת כל חוקי העבודה (טבלת מידע מפורטת לרבות: שירות מילואים, חייל משוחרר, שעת חירום, מצב ביטחוני, הגשת תלונה על מעביד). האם המעסיק יכול לפטר עובדת בהיריון ? פיצויים וקנס בגין פיטורים, שלא כדין, של עובדת בהיריון. הגבלת פיטורין של עובד שתבע את המעסיק שלו בגין הלנת שכר.
 
אי תחרות - האם זה חוקי להגביל את חופש העיסוק של העובד ? מהו שיעור המס החל על תשלומים לפי הסכם בין עובד למעביד להתחייבות לאי תחרות ? חובת אמון וחובת תום לב החלות על עובד - שמירת סודיות ואי תחרות במהלך ולאחר סיום יחסי עובד מעביד - איזון בין חופש העיסוק של העובד לבין הגנה על אינטרסים לגיטימיים של המעסיק ועוד.
 
פדיון חופשה - זכות לפדיון ימי חופשה שלא נוצלו
 
פדיון ימי מחלה - זכות לפדיון ימי מחלה שלא נוצלו
 
דמי הסתגלות - זכות לחופשת הסתגלות או למענק הסתגלות
 
רצף זכויות עובדים  - במקרה של חילופי מעסיקים
 
זכויות עובדים - במקרה של פשיטת רגל של מעסיק או פירוק חברה
 
דיני עבודה - פיטורין ופרישה - חוקים ותקנות - גיל פרישה, סיום יחסי עובד מעביד, הגנה על עובדים, שוויון הזדמנויות בעבודה, חוק שירות הקבע בצה"ל, חוק שירות המדינה, חוק הגנת השכר, חוק ותקנות - עבודת נשים, חוק הסכמים קיבוציים, חוק למניעת הטרדה מינית, שכר שווה לעובדת ולעובד, חזרה לעבודה של חיילים משוחררים,
  • באתר פרישה עוד מידע חיוני ושימושי בדבר זכויות עובדים בעת פיטורים או התפטרות, גלישה פוריה ובהצלחה !
 
 

אין מדובר בחוות דעת משפטית. מאמר זה מובא כאן לידע כללי בלבד והוא אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. שום אינפורמציה המופיעה במאמר אינה מהווה המלצה לביצוע או אי ביצוע מהלך כלשהו. מחובתך להתייעץ לפני כל פעולה. מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לנשים ולגברים כאחד. המידע מוצג להמחשה בלבד. 

  דף קודם  
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
פיצויי פיטורין
מצגות
מאמרים
פיטורין והתפטרות
קיבוע זכויות
טופס 161
כתבות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

קו הפרדה אדום
תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.