דף הבית נפגשים בזום ושומרים על הבריאות
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

צעד 6 : קבע אסטרטגיית פרישה

 

עד כה, השלמת 5 צעדים חשובים ביותר, אספת את כל המסמכים הדרושים, הצבת בפניך את המטרות שלך, הערכת את תזרים המזומנים שלך, חישבת "כמה אתה שווה" והנחת הנחות לגביי העתיד. כעת זה הרגע לשלב בין כל אלו ולאמץ לך אסטרטגיה כלכלית.

 

עליך להיערך לקראת כל מטרה שהצבת לך, עליך להעריך כמה כסף דרוש לך על מנת להשיג את המטרה, כמה זמן ייקח לך להשיג את הכסף ומאין תשיג אותו.

מה עליך לעשות ?

 
יצירת תקציב - כעת לאחר שנוכחת לדעת (באמצעות תזרים המזומנים שלך) מהן הכנסותיך ולאן "הולך" הכסף שלך, עליך להיכנס לעומקם של סעיפי ההוצאות ולבדוק באילו מהן תוכל לקצץ. זה הזמן לחזור לתזרים ולגיליונות ההוצאות ולמלא בהן את העמודות שנותרו ריקות (עמודות ג' ו- ד') (החיסכון או הגידול הצפוי בכל אחד מסעיפי ההוצאות). צעד זה ימחיש לך בדיוק כמה תוכל לחסוך בשנה הקרובה, חיסכון אשר יקדם אותך לקראת השגת מטרותיך בתכנית הכלכלית שלך לפרישה.
 
אסטרטגיית פרישה - כל אחד צריך לקבוע באופן אישי את אסטרטגיית הפרישה המתאימה לו ביותר, בהתאם לצרכיו ולהעדפותיו האישיות. למה הכוונה ? יהיו כאלה שיעדיפו חיים ברווחה כלכלית על פני שמירה אדוקה של הנכסים והחסכונות לצורך הורשתם לדור הבא (live well die broke). יהיו כאלה שיעדיפו לצמצם את ההוצאות השוטפות ככל האפשר על מנת לשמור על היכולת להוריש לדור הבא את הנכסים והחסכונות שצברו במהלך החיים (צבירת נכסים). אסטרטגיית הפרישה שלך היא זו שתקבע את ההתנהלות השוטפת שלך בתקופת הפנסיה שלך ! היא זו שתקבע גם איך תעדיף לממש את חסכונותיך, לדוגמא, האם לקבל קצבה חודשית או לקבל סכום חד פעמי...

הסתייעות בעזרה מקצועית - כאשר אתה מתחיל לנקוט בצעדים הנחוצים לך על מנת להגיע לביטחון כלכלי ייתכן ותזדקק להיעזר באנשי מקצוע, למד מה אנשי מקצוע אלו יכולים להציע לך וכיצד תוכל להשתמש בשירותיהם.

לתכנון מקצועי לחץ על הקישור הבא : תכנון כלכלי לפורשים

 

צעד 1: אסוף מסמכים ונתונים

צעד 2: קבע מטרות

צעד 3: הערך את תזרים המזומנים שלך

צעד 4: חשב את שווי הנכסים וההתחייבויות שלך

צעד 5: הנח הנחות

צעד 6: קבע אסטרטגיה

 

 

 

מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לנשים ולגברים כאחד.תכנון מס
  דף קודם  
Bookmark and Share
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
מצגות
פיצויי פיטורין
פיטורין והתפטרות
מאמרים
כתבות
טופס 161
קיבוע זכויות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.