דף הבית נפגשים בזום ושומרים על הבריאות
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

מהיום כל אחד יכול, סימולטור 161

קו הפרדה אדום

חדש: סימולטור מס לעת עזיבת מקום עבודה או פרישה.

  

כנסו לאתר 161 בכתובת www.161.co.il ונסו את הסימולטור מבית מיקסום, מחשבון מס חכם לתכנון מס על כספי פיצויים ומענקי פרישה, פנסיה חודשית והיוון פנסיה – סימולטור 161.
 

מה זה סימולטור 161 ואיך הוא יכול לסייע לנו בקבלת החלטות

 

פורשים מהעבודה ויוצאים לפנסיה ?

עם סימולטור 161 תוכלו לגלות בדרך פשוטה וקלה איך תשלמו כמה שפחות מס ביום הפרישה ובמהלך כל תקופת הפנסיה !

היכולת הטכנולוגית של הסימולטור לבצע עשרות ומאות חישובי מס ולהשוות בין עשרות עד מאות חלופות מיסוי הרלבנטיות לכם בהתאם לנתונים האישיים שלכם והכל בתוך דקות בודדות ובאופן עצמאי - שווה לכם הרבה כסף.

מחליפים מקום עבודה באמצע החיים ?

עם סימולטור 161 תוכלו להכיר בדרך פשוטה וקלה את כל האפשרויות לתכנון מס חכם על כספי פיצויים ומענקי פרישה.

לעיתים, אתם כבר מכירים, פחות או יותר, את חלופות המיסוי העומדות בפניכם לבחירה מפעמים קודמות בהן החלפתם מקום עבודה וכל מה שאתם מבקשים הוא לקבל תשובות מהימנות לשאלות בודדות אך קריטיות עבורכם לצורך קבלת החלטות והעברת הנחיות למס הכנסה, למעסיק שלכם ולקופות השונות, כמו לדוגמא מה התקרה לרצף זכויות פיצויים בהתאם לכל הנתונים האישיים שלכם, האם היא צפויה להגביל אתכם בתכנון המס בו בכוונתכם לבחור ואם כן, כמה מס תיאלצו לשלם על הסכום העולה על התקרה לרצף זכויות פיצויים ועוד.

שימוש פשוט וקל בסימולטור 161 יספק לכם את המענה הדרוש לכם ויחסוך מכם את ההוצאה הכספית הכרוכה בפניה למומחה למיסוי ופרישה והטרחה הכרוכה בלפנות זמן ביומן ולהגיע לפגישת ייעוץ מס, פקקים, חניה, הוצאות וזמן נסיעה וכל זה בזמן שאתם טרודים במציאת מקום העבודה הבא או אלו הימים הראשונים לעבודתכם במקום עבודה חדש.

לעיתים אתם חשים שנותרו רק כמה סימני שאלה בנושא מיסוי לאחר פגישתכם עם סוכן הביטוח שלכם וכל שאתם זקוקים לו הוא חיזוק ממקור נוסף, מהימן ומקצועי, שההמלצות שקיבלתם מסוכן הביטוח שלכם בתחום המס הן אכן המתאימות לכם ביותר, שחישובי המס שביצעו עבורכם נכונים !

שימוש פשוט וקל בסימולטור 161 יספק לכם את הביטחון בבחירות שאתם עושים בנושא המס ואת השקט הנפשי הדרוש לכם על מנת לקבל החלטות שבחלקן בלתי הפיכות. כך תוכלו להתקדם בתהליך מול אנשי המקצוע המלווים אתכם ומספקים לכם שירות נאמנה, ללא חששות וספקות.
 
למען הסר ספק, כבר נכון להיום הסימולטור נותן מענה מלא במקרה של עזיבת מקום עבודה ובאמצעות סימולטור המס תוכלו לקבל את כל התשובות לכל השאלות, אלו הן היו רק דוגמאות...

טפסים גבירותי ורבותי, טפסים ! 

באמצעות סימולטור 161 תוכלו להפיק את כל הטפסים לצורך הגשתם למס הכנסה בהתאם למסלול המיסוי בו בחרתם. מי שמכיר מקרוב את מכלול הטפסים אותם נדרשים למלא ולהגיש למס הכנסה בעת עזיבת מקום עבודה או פרישה מבין עד כמה השירות הזה אדיר עבור כל עובד, פורש ואף עבור כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום. סוף לבלבול ולטעויות.

     

רוצים לתת ללקוחות שלכם ייעוץ פרישה מושלם ?

  
עם סימולטור 161 תוכלו לתת ללקוחות שלכם את ייעוץ המס הטוב ביותר באפס זמן והשקעה. הסימולטור הינו כלי העבודה האולטימטיבי עבור אנשי מקצוע רבים כמו יועצי מס ורואי חשבון, סוכני ביטוח ויועצים פנסיוניים, מתכננים פיננסיים ויועצי השקעות המקפידים על מתן המלצות מקצועיות ומהימנות ללקוחותיהם, גם בנושא המס, בעת עזיבת מקום עבודה או יציאה לפנסיה.

איך הסימולטור עובד ?

לאחר שמזינים את כל הנתונים הדרושים לביצוע חישובי מס מלאים בכמה צעדים פשוטים, הסימולטור מבצע חישובים רבים ומורכבים ומשווה בין עשרות עד מאות חלופות מיסוי שונות.

שני מסלולי מיסוי ראשיים

דרך כלל, הסימולטור יציג בפני המשתמש את שתי נקודות הקצה, מסלול מיסוי אחד הנותן עדיפות למקסימום פטור ממס עד לתקרה, על תשלומי הפנסיה החודשית (יותר נטו בכיס בכל חודש במהלך תקופת הפנסיה) ומסלול מיסוי שני הנותן עדיפות למקסימום פטור ממס עד לתקרה, על כספי הפיצויים ומענקי הפרישה המשולמים ביום הפרישה (יותר נטו בכיס ביום הפרישה).

בכותרת, בצמוד לשם המסלול, בסוגריים, ניתן לראות את החיווי "אופטימלי". משמעות חיווי זה הינה כי, בהתבסס על כל הנתונים והנחות החישוב, במסלול מיסוי זה סך השווי הכספי, הכולל, של כל כספי הפרישה, במונחים נטו לאחר מס, בשקלים של יום הפרישה, הינו הגדול ביותר.

מסלול מיסוי בודד – מתי ?

נדגיש כי ייתכנו מצבים בהם הסימולטור יציג בפני המשתמש מסלול מיסוי אחד ולא שני מסלולי מיסוי, כמו לדוגמא במידה ומזינים בסימולטור נתונים חלקיים (בצורה מכוונת או לא מכוונת) או במקרים בהם משולמת רק פנסיה חודשית ללא כל תשלום של מענקי פרישה וכספי פיצויים במזומן ולהיפך.

שלושה מסלולי מיסוי ראשיים – מתי ?

הסימולטור נע על הציר בין שתי נקודות הקצה ומבצע חישובי מס מלאים למסלולי מיסוי רבים נוספים המשלבים בין הפטורים השונים. ככל שימצא הסימולטור כי חלופת המיסוי האופטימלית היא נקודה על הציר ולא אחת מנקודות הקצה, הסימולטור יציג למשתמש שלושה מסלולי מיסוי שונים לבחירה.

למה אנו מתכוונים שאנו אומרים שהסימולטור, במקרים רבים, משווה בין עשרות עד מאות חלופות מיסוי שונות ?

הסימולטור מבצע חישובי מס מלאים ומשווה בין כל חלופות המיסוי בהתייחס לכל מסלולי המיסוי בין שתי נקודות הקצה, ללא פריסה של כספי פיצויים ומענקי פרישה חייבים במס, עם פריסה קדימה, עם פריסה אחורה. בהתחשב בעובדה כי המשתמש (בכפוף לוותק שלו במקום העבודה) יכול לבחור בין ללא פריסה לבין פריסה קדימה על פני שתי שנות מס, שלוש שנות מס, ארבע שנות מס וכך הלאה עד שש שנות מס לבין פריסה אחורה על פני שתי שנות מס, שלוש שנות מס וכך הלאה עד שש שנות מס...עשו את החשבון כמה חישובים מבצע הסימולטור וכמה חלופות מיסוי הוא משווה עבורכם. במקרים רבים מדובר בהשוואה בין למעלה מ- 1,000 חלופות מיסוי ויותר...

מסלולי מיסוי נוספים ומידע נוסף

זה המקום להפנות את תשומת הלב כי הסימולטור מבצע חישובי מס נוספים ומספק מידע חיוני לצורך קבלת החלטות בהתייחס לאפשרויות מיסוי נוספות כגון, בחירה בהסדר מס של רצף זכויות פיצויים או בחירה בהסדר מס של רצף קצבה או שילוב ביניהם ככל שהדבר אפשרי.

זה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים

כל הנתונים הדרושים לצורך שימוש בסימולטור בהישג ידיכם ולעיתים אף אין צורך בנתונים מלאים לצורך ביצוע סימולציות וקבלת החלטות נבונות.

נתונים כמו תאריך התחלת עבודה ותאריך סיום עבודה, משכורת אחרונה, סכום מענק פרישה, גובה הפנסיה החודשית, פיצויים שנצברו בקופות, כולם בהישג ידיכם, זמינים לכם ואת כולם ניתן לדלות מתוך המסמכים אותם קיבלתם עם פרישתכם מהמעסיק או מסוכן הביטוח שלכם. לדוגמא, טופס 161, תלוש משכורת אחרון, תלוש פנסיה ראשון. אנו מניחים כי המעסיק שלכם וסוכן הביטוח שלכם לא יסרבו לסייע לכם בהשלמת נתונים בסיסיים ככל שהם חסרים לכם או אינם ידועים לכם, לצורך שימוש פשוט, קל ונכון בסימולטור 161.

אין מה להיבהל מהמושגים והמונחים אשר פחות מוכרים לכם. לצד השדות השונים למילוי בסימולטור יש הסברים, שוב, אנו מניחים כי אנשי המקצוע המספקים לכם את השירות בתחום הפנסיה לא יסרבו לעבור יחד אתכם על תוצאות החישוב של הסימולטור ולהסביר לכם מושגים ומונחים, ככל שלא עלה בידכם להבין את משמעותם, באופן עצמאי.

אין מה להרים ידיים גם כאשר חלק מהנתונים אינם ידועים לכם. זה המקום להפנות את תשומת הלב לאפשרות שהמשתמש, בהתחשב בצרכים הנוכחיים שלו, יבחר לדלג על הזנה של נתונים עתידיים הרחוקים ממנו שנים קדימה (כמו לדוגמא, נתוני פנסיה חודשית) תוך שהוא מודע לכך שמידע נוסף זה, בהתייחס לעתיד, אינו מובא בחשבון בביצוע החישובים וההשוואות בין חלופות המיסוי השונות. במילים פשוטות, לדוגמא, ככל שלא מזינים נתונים בדבר הפנסיה החודשית ומבחינת המשתמש נתונים אלו אינם רלבנטיים הרי שהסימולטור לא יציג בפניו את תוצאות מסלול המיסוי הנותן עדיפות למקסימום פטור ממס עד לתקרה, על תשלומי הפנסיה החודשית, שישולמו בעתיד, מאחר ומבחינת הסימולטור, אין כל פנסיה חודשית באופק.

בהחלט ייתכנו מקרים בהם המשתמש זקוק למענה נקודתי וגם הזנה חלקית של נתונים או הזנה של נתונים משוערים ולא סופיים תביא אותו לאותה התוצאה הרצויה, ואולם במקרים כגון אלו מומלץ לברר מה המשמעות של הנתונים החסרים והאם הם יכולים להשפיע על ההחלטות (לא בהכרח...).
 
בסימולטור 161 ניתן לעשות שימושים נוספים, לא רק בעת עזיבת מקום עבודה אלא גם בשלבים מאוחרים יותר כמו הגעה לגיל פרישה והתחלת קבלת פנסיה חודשית, שלב בו נדרשים לבצע קיבוע זכויות מול פקיד השומה... הסימולטור גם יכול לתת מענה על סוגיות מס נוספות ולבצע חישובי מס מורכבים לפי דרישה, הוא גם יכול לתת מענה לדילמות כמו מתי להתחיל לקבל את הפנסיה החודשית ועוד... ואולם בשלב זה, כל שימוש נוסף המוזכר כאן לדוגמא, מצריך הבנה מעמיקה יותר של איש מקצוע וביצוע "מניפולציות" על הסימולטור והנתונים על מנת להתאים את הסימולטור כך שיתן מענה לצרכים הנקודתיים של המשתמש.
 
בביטחון מוחלט אני יכול לומר כי הסימולטור כבר היום נותן מענה מלא גם במקרים של פרישה מעבודה ויציאה לפנסיה של עובד אשר עבד במשך עשרות שנים במקום עבודה,  עם שכר גבוה, מקבל מענקי פרישה וכספי פיצויים במזומן, צבר כספים מסוגים שונים בקופות השונות וזכאי לתשלומי פנסיה ממשלמים שונים. בפירוש, באמצעות שימוש מושכל בסימולטור ניתן להגיע לתוצאות המס הטובות ביותר שניתן להגיע אליהן.

אנו עמלים בכל יום על שיפור חוויית המשתמש בסימולטור והנגשתו לקהל הרחב, עד כמה שניתן.

שיפורים רבים כבר בעבודה, וכמעט בכל שבוע אנו מעלים לאתר גירסה חדשה ומשופרת של הסימולטור. נוסיף כי הרחבת הסימולטור כך שיהיה ניתן לעשות בו שימוש פשוט וקל גם במקרים בהם נכון להיום הוא לא נותן מענה, כבר בתוכניות העבודה שלנו ויש למה לצפות.
 
 
בהצלחה,
 
מוזמנים לנסות -  סימולטור 161


  דף קודם  
Bookmark and Share
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
פיצויי פיטורין
מצגות
מאמרים
פיטורין והתפטרות
קיבוע זכויות
טופס 161
כתבות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

קו הפרדה אדום
תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.