דף הבית
לתאום פגישת ייעוץ
1599-500-570
בי. פור יועצי פרישה בע''מ פרישה
 
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
אפליקציות
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

ייעוץ פרישה בעת עזיבת עבודה - ייעוץ מס ותכנון מס

יועץ פרישה, מומחה למיסוי ופרישה מטעם B4 יועצי פרישה - עומד לרשותך ומלווה אותך באופן אישי בכל שלב ושלב: החל משלב תכנון מס ופרישה, דרך בחירת האלטרנטיבה הטובה ביותר למיסוי כספי פיצויי פיטורים, מענק פרישה ופנסיה ועד לאחר הפרישה, בתקופת הפנסיה:
 
מעדיפים קטע וידאו במקום לקרוא ? ייעוץ פרישה בכל גיל - תכנון כלכלי לפורשים

בדיקת כדאיות, ייעוץ & תכנון מס ובחירת אלטרנטיבה למיסוי פיצויים, מענקי פרישה ופנסיה

יועץ פרישה (רואה חשבון מומחה למיסוי ופרישה) יערוך עבורך תכנון מס אופטימלי המותאם לך אישית, יבצע עבורך בדיקת כדאיות ולבסוף יציג בפניך את כל האלטרנטיבות העומדות לרשותך. בנוסף לכך, המומחה למיסוי ופרישה מטעם B4 במידת הצורך ייצג אותך מול רשויות המס (מס הכנסה) בכל הנוגע להמצאת האישורים הרלבנטיים לתכנון המס ובכל הקשור לקבלת פיצויי פיטורים, מענק פרישה ופנסיה.

הידעת ? ייעוץ מס ותכנון נכון ברגע הנכון, יכולים להביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים ויותר בתשלומי המס על מענקי הפרישה והפנסיה !
 

ניתוח תכניות פנסיה וביטוח - ברוטו/נטו

יועץ הפרישה ינתח את תכניות הפנסיה ופוליסות הביטוח שבבעלותך בדגש על היבטי המס (ברוטו/נטו וכדאיות כלכלית) ויציג בפניך את האלטרנטיבות השונות לבחירתך האישית: פדיון מלא, פדיון חלקי, קבלת פנסיה חודשית וכל חלופה אפשרית אחרת. כמו כן, ניתן לקבל סיוע מקצועי באשר לבחירת המסלול לתשלומי הפנסיה, באמצעות ביצוע חישובים והערכת שוויו הכלכלי נטו של כל אחד מהמסלולים (בחירת מסלול פנסיה רגע לפני או אחרי הפרישה).

ליווי אישי גם לאחר הפרישה

המומחים מטעם B4 יועצי פרישה ממשיכים ללוות אותך גם לאחר הפרישה במהלך תקופת הפנסיה וזאת כדי להפוך את תקופת ההסתגלות שלך לקלה ככל האפשר. יועץ הפרישה יוכל גם לסייע לך בייעוץ מס ומילוי והגשת דוחות מס אישיים למס הכנסה בכל שנה לאחר הפרישה, במידת הצורך.

תכנון כלכלי לתקופת הפרישה

 
המומחים מטעם B4 יועצי פרישה יערכו עבורך תכנון כלכלי אישי בסמוך לפרישה אשר יאפשר לך לקבל תמונת מצב ברורה ומעודכנת על נכסיך, לשלוט בתזרים ההכנסות וההוצאות, להשתמש בחוכמה במשאבים הפיננסיים ולצמצם למינימום את תשלומי המס, לבצע בקרה על השינויים במצב נכסיך לאורך זמן ולשמור על יציבות ובטחון כלכלי, מבלי לקחת סיכונים מיותרים לאורך כל תקופת הפנסיה.
 

במקרה פטירה

 
במקרה פטירה של בן/בת זוג או של הורה, יש חשיבות לא מבוטלת לקבלת ייעוץ מס מקצועי בכל מוקדם ככל האפשר. עיכוב ודחייה של ביצוע הפעולות הנדרשות בכל המקרים מביאים לכדי סיבוך הטיפול הנדרש עד כדי אובדן כספי מיותר. חשוב מאוד לקבל ליווי מאיש מקצוע המכיר מקרוב את הסיטואציה על כל השלכותיה ומנוסה בטיפול בכל סוגיות המס הקשורות לאירוע הפטירה.
 
 

הידעת ?

תשלום לרואה חשבון עבור שירותי ייעוץ מס הינו הוצאה מוכרת לצורך מס. 
 


 

שירותי ייעוץ  נוספים

סיפורו של פורש - פרישה מזוית אחרת: פורש המספר את סיפור פרישתו מהעבודה ויציאתו לפנסיה - סיפור ראשון בסדרה.

סיפורו של פורש אשר יצא לפרישה מוקדמת - פרישה מזוית אחרת: פורש המספר את סיפור פרישתו מהעבודה ויציאתו לפרישה מוקדמת - סיפור שני בסדרה.

 
צפו בסרטון חדש ! תהליך ייעוץ אישי לפרישה
 
יועץ פרישה - מה הופך אותו למומחה למיסוי ופרישה ??? מומלץ להציץ בטרם בוחרים יועץ פרישה.
  דף קודם  
Bookmark and Share
הדפס את המאמר
אפליקציות
מחשבונים
טפסים
מצגות
פיצויי פיטורין
פיטורין והתפטרות
מאמרים
כתבות
טופס 161
קיבוע זכויות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook Google Plus
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook +Google
© כל הזכויות שמורות לבי. פור יועצי פרישה בע"מ.