דף הבית שירות מלא – בלי לצאת מהבית !
יצירת קשר
לתאום פגישה
1599-500-570
בי. פור תכנון פרישה בע''מ פרישה
סימולטור פרישה
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
סימולטור מס
מחשבונים
טפסים
סרטונים
קיבוע זכויות
פיצויי פיטורים
כתבות
מאמרים
טופס 161
עדכונים שוטפים
מצגות
פיטורים והתפטרות

טופס 161מ

קו הפרדה אדום

בקשה לקבלת "הפטור הנוסף" בחישוב המס מהקצבה המזכה - במסגרת הגשת דוח, בקשה להחזר מס או במסגרת אישור תיאום המס למקבלי הכנסות נוספות

טופס 161מ - בקשה לקבלת "הפטור הנוסף" בחישוב המס מהקצבה המזכה - במסגרת הגשת דוח, בקשה להחזר מס או במסגרת אישור תיאום המס למקבלי הכנסות נוספותאם את/ה מקבל/ת קצבה מזכה והגעת לגיל פרישה לפני יום 1.1.12, באפשרותך לקבל את "הפטור הנוסף" בחישוב המס החל על קצבתך המזכה, גם באפשרות הבאה: (ראה הסבר מלא בדברי ההסבר למילוי טופס 161מ, יש 3 אפשרויות לפעול).

"הגשת בקשה לפקיד השומה לקבלת הפטור הנוסף במסגרת הגשת דוח, בקשה להחזר מס או במסגרת בקשה לתיאום מס למקבלי
הכנסות נוספות - אם את/ה מקבל/ת מקבל קצבה מזכה משני משלמים או יותר / יש לך הכנסות נוספות, נוכה מס מקצבאותיך ללא חישוב פטור ממס ולא קיבלת אישור מפקיד השומה לעניין ניכוי המס מהקצבה המזכה, את/ה יכול/ה לבקש מפקיד השומה כי בחישוב המס מהקצבה המזכה יינתן לך הפטור הנוסף. בקשה כאמור יש להגיש לפקיד השומה באמצעות טופס זה (161מ)"

אם את/ה מקבל/ת קצבה מזכה והגעת לגיל פרישה לאחר יום 1.1.12, באפשרותך לקבל את "הפטור הנוסף" בחישוב המס החל על קצבתך המזכה, גם באפשרות הבאה: (ראה הסבר מלא בדברי ההסבר למילוי טופס 161מ, יש 3 אפשרויות לפעול).

"הגשת בקשה לפקיד השומה לצורך קבלת הפטור הנוסף במסגרת הגשת דוח, בקשה להחזר מס או במסגרת בקשה לתיאום מס למקבלי הכנסות נוספות - אם את/ה מקבל/ת קצבה מזכה משני משלמים או יותר / יש לך הכנסות נוספות, נוכה מס מקצבאותיך ללא חישוב פטור ממס ולא קיבלת אישור מפקיד השומה לעניין ניכוי המס מהקצבה המזכה, את/ה יכול/ה לבקש מפקיד השומה כי בחישוב המס מהקצבה המזכה יינתן לך הפטור הנוסף. בקשה כאמור יש להגיש לפקיד השומה באמצעות טופס זה ( 161 מ). הטופס כולל בין היתר את הצהרתך לפיה מוסכם עליך כי בשל בקשה זו ובחלוף 90 יום מהמועד בו קיבלת את הפטור הנוסף, לא תוכל/י להוון קצבה לפי סעיף 9א(ה) לפקודת מס הכנסה בפטור ממס בעתיד, חלף הפטור הנוסף וכן הצהרה לפיה ידוע לך שכל הגדלה עתידית בשיעור הפטור הנוסף תחול על הקצבה המזכה.


קישורים למידע נוסף:
הידעת ?
  דף קודם  
הדפס את המאמר
מחשבונים
טפסים
פיצויי פיטורין
מצגות
מאמרים
פיטורין והתפטרות
קיבוע זכויות
טופס 161
כתבות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

קו הפרדה אדום
תכנון מס
תכנון כלכלי
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook
© כל הזכויות שמורות ל בי. פור תכנון פרישה בע"מ.