דף הבית קצת עלינו צור קשר
פרישה בי. פור יועצי פרישה בע"מ
תכנון כלכלי פיטורין סימולטור מס
 
ייעוץ פרישה
מצגות
והרצאות
פורום מחשבונים
פיצויי פיטורים
תהליך ייעוץ פרישה או עזיבת מקום עבודה
פרישה מצה"ל
כתבות פרישה
תוכנית כלכלית לתקופת הפרישה
פרישה בטלויזיה
טפסים מס הכנסה
את/ה נמצא/ת ב: דף הביתפרישה - כל המידע !מחשבונים

סימולטור מס בפרישה

ייעוץ מס בפרישה או בעזיבת מקום עבודה באמצעות סימולטור פרישה מבית B4 יועצי פרישה

 

 

161 - סימולטור מס

 

 

 

סימולטור מס בפרישה או בעזיבת עבודה מבית B4 יועצי פרישה
חברת B4 יועצי פרישה בע"מ מפעילה בעבור לקוחותיה, כבר למעלה מעשור, סימולטור פרישה שפותח על ידה, על מנת לאפשר לכל פורש הפונה אליה לקבלת ייעוץ מס בפרישה או בעזיבת מקום עבודה לתכנן את המס על כספי פיצויי פיטורים, מענקי פרישה ופנסיה באופן אופטימלי ומדוייק תוך שיקוף מירבי לפורש של חלופות המיסוי השונות העומדות לבחירתו.
 
ייעוץ מס בפרישה ותכנון מס בסיוע סימולטור מס בפרישה המבוסס על הידע המקצועי אותו צברו במהלך השנים, המומחים למיסוי ופרישה מטעם B4 יועצי פרישה והמתעדכן באופן שוטף מיד לאחר כל שינויי חקיקה בתחום המיסוי בכלל ובתחום המיסוי בפרישה ועזיבת מקום עבודה בפרט, בשילוב הניסיון האישי והמקצועי של יועץ הפרישה המכוון אותך לקבל החלטות אופטימליות עבורך, חוסך לך עשרות אלפי שקלים ויותר בתשלומי המס על כספי פיצויים, מענקי פרישה ותשלומי פנסיה הן ברגע פרישה ועזיבת מקום עבודה והן במהלך כל תקופת הפנסיה.

מה זה סימולטור מס בפרישה ?

סימולטור מס בפרישה הינו אמצעי חישוב תומך החלטות. הוא נועד לאפשר לך הפורש, לקבל החלטות חשובות בצורה נבונה בעת הפרישה ולאחריה. הסימולטור מבוסס על פרמטרים רבים המוזנים לתוכו המשוקללים יחד וכך מתאפשרת בחירה מושכלת בין חלופות המיסוי השונות וקבלת החלטות מיטבית בעת פרישה. התוצאות וההמלצות מבוססות על נתוניך האישיים, פירוט כל כספי הפיצויים, מענקי הפרישה והפנסיה הצפויה, הכנסתך הנוכחית, הכנסותיך העתידיות הצפויות, שיעורי מס וחוקי מס עדכניים ונתונים רבים נוספים !

מה ניתן להפיק באמצעות סימולטור מיסוי בפרישה ?

  • חישוב ערך במונחי נטו של כספי פיצויי פיטורים ומענקי פרישה (לאחר ניכוי מס מינימלי כתוצאה מתכנון מס אופטימלי).
  • חישוב ערך במונחי נטו של פנסיה צפויה (לאחר ניכוי מס מינימלי כתוצאה מתכנון מס אופטימלי).
  • השוואה בין מסלולי מיסוי שונים ותכנוני מס שונים, בהתאמה לכלל הנתונים האישיים שלך והצרכים שלך. (לדוגמא פריסה או ללא פריסה, רצף קצבה, רצף פיצויים, פטור על כספי פיצויים ומענקי הפרישה מול פטור על פנסיה ועוד...).
  • מציאת נקודות שיווי משקל בין האפשרויות העומדות בפניך כחלק מתהליך קבלת ההחלטות על מנת שתוכל להגיע למצב האופטימלי - דהיינו מינימום מס על כלל הכספים המגיעים לך.
  • בשורה התחתונה - מיקסום החיסכון במס ! מיקסום הכספים המגיעים לך ולא פחות חשוב מתכנון מס ומיקסום המשאבים הכלכליים שלך, זה לדעת בצורה הפשוטה ביותר - "עם מה אתה הולך מחר בבוקר למכולת..." עם יציאתך לפנסיה ! אמצעי ברור לשיקוף כל אחת מחלופות המיסוי.
  • מענה לשאלות נוספות העולות בתהליך עזיבת עבודה או פרישה.
  • שימוש בסימולטור מס בפרישה או בעזיבת מקום עבודה הינו צעד מקדים והכרחי למילוי הטפסים שעליך להגיש למס הכנסה, לביצוע הליכים נוספים מול רשויות המס כדוגמת הליך קיבוע הזכויות ועוד...

 

ייעוץ מס בפרישה בסיוע סימולטור מס בפרישה של B4 חוסך לך בעת פרישה או עזיבת מקום עבודה והרבה לאחר הפרישה, עמוק בתוך תקופת הפנסיה -  עשרות אלפי שקלים ויותר !
 
 
מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לנשים ולגברים כאחד.
דף קודם דף קודם הדפס את המאמר Bookmark and Share

תהליך ייעוץ לפרישה ו/או עזיבת עבודה

 
תכנון
מס
קרא עוד...
תכנון
כלכלי
קרא עוד...
פיטורים
והתפטרות
קרא עוד...
 
   
 

   

 
 
© כל הזכויות שמורות לבי. פור יועצי פרישה בע"מ.
חזור למעלה
תקנון | דף הבית | קצת עלינו | צור קשר