דף הבית
אפס מכירות, 100% ייעוץ
לתאום פגישת ייעוץ
1599-500-570
בי. פור יועצי פרישה בע''מ פרישה
 
אל תשלמו מס מיותר תכנון מס
 
להנות מהמקסימום תכנון כלכלי
 
מחשבונים
טפסים
מצגות
פיצויי פיטורים
פיטורין והתפטרות
סרטונים
כתבות
מאמרים
טופס 161
קיבוע זכויות
עדכונים שוטפים

סימולטור מס בפרישה

ייעוץ מס בפרישה או בעזיבת מקום עבודה באמצעות סימולטור פרישה שפותח על ידי המומחים למיסוי ופרישה

 

 

161 - סימולטור מס

 

 

 

סימולטור מס בפרישה או בעזיבת עבודה
המומחים למיסוי ופרישה מטעם חברת B4 יועצי פרישה בע"מ מפעילים בעבור הלקוחות, כבר למעלה מעשור, סימולטור פרישה שפותח על ידם, על מנת לאפשר לכל פורש, בפרישה לפנסיה או בעזיבת מקום עבודה, לתכנן את המס על כספי פיצויי פיטורים, מענקי פרישה ופנסיה באופן אופטימלי תוך שיקוף מירבי לפורש של חלופות המיסוי השונות העומדות לבחירתו.
 
ייעוץ מס בפרישה ותכנון מס בסיוע סימולטור מס בפרישה המבוסס על הידע המקצועי אותו צברו במהלך השנים, המומחים למיסוי ופרישה מטעם B4 יועצי פרישה והמתעדכן באופן שוטף מיד לאחר כל שינויי חקיקה בתחום המיסוי בכלל ובתחום המיסוי בפרישה ועזיבת מקום עבודה בפרט, בשילוב הניסיון האישי והמקצועי של יועץ הפרישה המכוון אותך לקבל החלטות אופטימליות עבורך, חוסך לך עשרות אלפי שקלים ויותר בתשלומי המס על כספי פיצויים, מענקי פרישה ותשלומי פנסיה הן ברגע פרישה ועזיבת מקום עבודה והן במהלך כל תקופת הפנסיה.

מה זה סימולטור מס בפרישה ?

סימולטור מס בפרישה הינו אמצעי חישוב תומך החלטות. הוא נועד לאפשר לך הפורש, לקבל החלטות חשובות בצורה נבונה בעת הפרישה ולאחריה. הסימולטור מבוסס על פרמטרים רבים המוזנים לתוכו המשוקללים יחד וכך מתאפשרת בחירה מושכלת בין חלופות המיסוי השונות וקבלת החלטות מיטבית בעת פרישה. התוצאות וההמלצות מבוססות על נתוניך האישיים, פירוט כל כספי הפיצויים, מענקי הפרישה והפנסיה הצפויה, הכנסתך הנוכחית, הכנסותיך העתידיות הצפויות, שיעורי מס וחוקי מס עדכניים ונתונים רבים נוספים !

מה ניתן להפיק באמצעות סימולטור מיסוי בפרישה ?

  • חישוב ערך במונחי נטו של כספי פיצויי פיטורים ומענקי פרישה (לאחר ניכוי מס מינימלי כתוצאה מתכנון מס אופטימלי).
  • חישוב ערך במונחי נטו של פנסיה צפויה (לאחר ניכוי מס מינימלי כתוצאה מתכנון מס אופטימלי).
  • השוואה בין מסלולי מיסוי שונים ותכנוני מס שונים, בהתאמה לכלל הנתונים האישיים שלך והצרכים שלך. (לדוגמא פריסה או ללא פריסה, רצף קצבה, רצף פיצויים, פטור על כספי פיצויים ומענקי הפרישה מול פטור על פנסיה ועוד...).
  • מציאת נקודות שיווי משקל בין האפשרויות העומדות בפניך כחלק מתהליך קבלת ההחלטות על מנת שתוכל להגיע למצב האופטימלי - דהיינו מינימום מס על כלל הכספים המגיעים לך.
  • בשורה התחתונה - מיקסום החיסכון במס ! מיקסום הכספים המגיעים לך ולא פחות חשוב מתכנון מס ומיקסום המשאבים הכלכליים שלך, זה לדעת בצורה הפשוטה ביותר - "עם מה אתה הולך מחר בבוקר למכולת..." עם יציאתך לפנסיה ! אמצעי ברור לשיקוף כל אחת מחלופות המיסוי.
  • מענה לשאלות נוספות העולות בתהליך עזיבת עבודה או פרישה.
  • שימוש בסימולטור מס בפרישה או בעזיבת מקום עבודה הינו צעד מקדים והכרחי למילוי הטפסים שעליך להגיש למס הכנסה, לביצוע הליכים נוספים מול רשויות המס כדוגמת הליך קיבוע הזכויות ועוד...

 

ייעוץ מס בפרישה בסיוע סימולטור מס בפרישה של המומחים למיסוי ופרישה מטעם B4 חוסך לך בעת פרישה או עזיבת מקום עבודה והרבה לאחר הפרישה, עמוק בתוך תקופת הפנסיה - עשרות אלפי שקלים ויותר !
 
 
מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לנשים ולגברים כאחד.


תהליך ייעוץ לפרישה ו/או עזיבת עבודה

  דף קודם  
Bookmark and Share
הדפס את המאמר
כאן יכולה להיות הפרסומת שלך !
מחשבונים
טפסים
מצגות
פיצויי פיטורין
פיטורין והתפטרות
מאמרים
כתבות
טופס 161
קיבוע זכויות
סימולטור מס
עדכונים שוטפים
סרטונים

תכנון פרישה

תכנון מס
תכנון כלכלי
כאן יכולה להיות הפרסומת שלך !
תקנון | קצת עלינו | לתאום פגישת ייעוץ | 1599-500-570
Facebook Google Plus
תקנון | קצת עלינו
לתאום פגישת ייעוץ 1599-500-570
Facebook +Google
© כל הזכויות שמורות לבי. פור יועצי פרישה בע"מ.